Ubytování v Peci pod Sněžkou

Prostorné apartmány v Peci pod Sněžkou 

Residence Kovárna se nachází přibližně 500 metrů od samotného centra Pece pod Sněžkou. Těšit se zde můžete na prostorné apartmány, krásný výhled nebo například vynikající pokrmy v restauraci, která se nachází přímo v zařízení. Residence Kovárna nabízí luxusní ubytování uprostřed nádherné přírody Krkonoš. 

Otevírací doba recepce: 

  • Po-Ne: 8.00 – 20.00
  • Ubytování od 14:00 do 20:00
  • Odjezd do 10:00

Naše apartmány

V každém apartmánu naleznete příjemné posezení u satelitní TV s plochou obrazovkou, těšit se můžete na plně vybavený kuchyňský kout a některé další apartmány disponují i vlastním balkónem. Pobyt vám zpříjemní každý den bohatá kontinentální snídaně, popřípadě snídaně formou bufetu. Samozřejmostí pro hosty Residence Kovárna je lyžárna. Podívejte se na naše komfortní apartmány:

Pec pod Sněžkou

Nejvýznamnější a největší středisko zaměřené na lyžování a turistiku - to je Pec pod Sněžkou, horské středisko, které se nachází ve výšce 770 m.n.m a leží ve východní části Krkonoš, na úpatí nejvyšší české hory Sněžky (1 603 m). Pec pod Sněžkou je součástí největšího lyžařského resortu v Česku - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kde si můžete užít zimních sportů na celkem 44 kilometrech upravených tras a sjezdovek na 1 skipas. Vypsali jsme pro Vás pár tipů na výlety po okolí a  několik turistických tras. Pravidelně budeme také přidávat do záložky akce ty nezajímavější události v Peci, které rozhodně stojí za návštěvu.